. .

.

O nás

LinguaDent bola založená v roku 2003 Richardom Gilesom na poskytovanie špecializovaných prekladov pre nemecký dentálny trh vo vtedajších 8 najpopulárnejších európskych jazykoch. Zatiaľ, čo on prekladal do angličtiny, 15 prekladateľov na voľnej nohe, všetko zubných lekárov s bydliskom v ich vlastnej krajine, prekladalo v rodnej reči do ostatných jazykov.

Vzhľadom k rýchlej globalizácii v zubnom priemysle a pokračujúcej vysokej kvalite našich prekladov sa v poslednom desaťročí zvýšil dopyt, takže teraz ponúkame preklady do 17 európskych jazykov a aj čínštiny. Počet našich nezávislých spolupracovníkov, ktorých stále selektujeme podľa rovnakých kritérií , sa teraz zvýšil na cca 30.

Generálny riaditeľ Richard Giles

Richard Giles sa narodil a vyrástol v Anglicku a pracoval 12 rokov ako zubný technik a inštruktor výcviku, najprv v Anglicku a neskôr v Nemecku. Potom bol manažérom a prekladateľom v Reule-Giles Dental Service a v tom čase založil dental-dictionary.com, on-line zubný slovník a kompendium s viac ako 16.000 termínmi a definícami, ktoré teraz ako aplikáciu používa viac ako 3000 užívateľov. Potom, čo odišiel z Reule-Giles Dental Service, založil LinguaDent a preto má za sebou viac ako 25 rokov skúseností ako odborný prekladateľ (nemčina - angličtina) v zubnom lekárstve a technologických sektoroch.

 

 
   

AplikácieGTCOchrana osobných údajov a VyhlásenieImprint Copyright Dr. Christian Ehrensberger © 2013