. .

.

O nás

LinguaDent byla založena v roce 2003 Richardem Gilesem na poskytování specializovaných překladů pro německý dentální trh v tehdejších 8 nejpopulárnějších evropských jazycích. Zatím, co on překládal do angličtiny, 15 překladatelů na volné noze, vše zubních lékařů s bydlištěm v jejich vlastní zemi, překládalo do rodné řeči do ostatních jazyků .

Vzhledem k rychlé globalizaci v zubním průmyslu a pokračující vysoké kvalitě našich překladů, v posledním desetiletí se zvýšila poptávka, takže nyní nabízíme překlady do 17 evropských jazyků a také čínštiny. Počet našich nezávislých spolupracovníků, kterých stále selektujeme podle stejných kritérií, se nyní zvýšil na cca 30.

Generální ředitel Richard Giles

Richard Giles se narodil a vyrostl v Anglii a pracoval 12 let jako zubní technik a instruktor výcviku, nejprve v Anglii a později v Německu. Poté byl manažerem a překladatelem v Reule-Giles Dental Service av té době založil dental-dictionary.com, , on-line zubní slovník a kompendium s více než 16.000 termíny a definice, které nyní jako aplikaci používá více než 3000 uživatelů. Poté, co odešel z Reule-Giles Dental Service, založil LinguaDent a proto má za sebou více než 25 let zkušeností jako odborný překladatel (němčina - angličtina) v zubním lékařství a technologických sektorech.

 

 
   

AplikaceGTCOchrana osobních údajů a ProhlášeníImprint Copyright Dr. Christian Ehrensberger © 2013