. .

.

Veri güvenlik bilgisi

Bir kullanıcı sayfamıza erişirse, sunucumuz erişen IP adresini, çağrılan sayfayı, bu sayfanın cevap durumunu ve erişim tarihini ve saatini kaydeder. Ayrıca firmamızca küçük dosyalar (çerezler) kullanılmaktadır. Bir çerez, aktüel erişim oturumunun korunmasını sağlar, bir diğeri kullanıcı tarafından bu oturum dışında yapılan dil seçimini kaydeder. Veriler sadece istatistik amaçlı anonim olarak değerlendirilmektedir.

Üçüncü şahıslara bilgilerin aktarılması teklifimizin hizmete sunulması ve işleme alınması dışına çıkmamaktadır.

Yasal Uyarı

İnternet sayfamız başka sağlayıcıların sayfalarına linkler içermektedir (harici linkler). Bunların aynı veri güvenlik standartlarına uyup uymadığını kontrol etmemiz mümkün değildir. Belirli linkleri kullanıldığında sağlayıcının değişimi konusunda size bilgi verilmektedir. Harici sayfaların içeriklerinden şirketimiz sorumlu değildir, çünkü bu içerikleri üzerinde bir etkimiz yoktur ve firmamızca sürekli kontrol edilmesi mümkün değildir. O nedenle firmamız bu içerikleri kesinlikle sahiplenmemektedir.

İçeriklerini sakıncalı bulduğunuz harici linklerden sayfalara ulaştıysanız lütfen bizi bilgilendirin.

This text is a translation from the original German. The translators do not accept any liability for damages that may arise from using the English text. The original German text is definitive.

 
   

BaşvurularGTCVeri güvenliği & Yasal uyarıImprint Copyright Dr. Christian Ehrensberger © 2013